INFORMACE

Jak a čím odstraňujeme karbonové úsady?

Odstranění karbonových sloučenin probíhá aplikací vodíkového plynu do sání motoru. Pracujeme s ultra-čistým vodíkovým plynem, připraveným přímo na místě aplikace pomocí generátoru vodíkového plynu. 

Motor, po dobu aplikace, pracuje s obohacenou směsí, která mu neškodí a způsobuje degradaci usazených karbonových sloučenin a jejich postupné odstranění, bez poškození jakékoliv součásti motoru.

Usazené karbonové sloučeniny se při dekarbonizaci mění z pevného skupenství na plynné.


Kdy a jak často bych měl motor dekarbonizovat?

Servisní interval dekarbonizace je značně závislý na režimu používání automobilu. Obecně doporučujeme dekarbonizaci každých 20 tkm a vždy před STK. Dekarbonizace společně s ostatními pravidelnými servisními úkony (výměna oleje, filtrů atp.) napomáhá udržovat motor ve skvělé kondici a šetří Vaši peněženku, protože předchází poruchám, které Vám komplikují používání vozu a stojí nemalé peníze.


Jaké motory lze touto metodou čistit?

Benzínové i dieslové - osobní automobily, nákladní automobily, motocykly, stavební stroje, agregáty atd. Prakticky jakékoliv spalovací motory.


Kde se dá DEKARBONIZACE provést?

Prakticky kdekoliv, kde může automobil (případně stroj) stát nastartovaný po potřebnou dobu. Generátor vodíku je mobilní, takže za Vámi můžeme přijet domů, do firmy nebo kamkoliv jinam, třeba na parkoviště. Vy budete pít kávu, nakupovat, pracovat, nebo trávit čas s přáteli a my Vám vůz dekarbonizujeme. Samozřejmě, pokud chcete mít celý proces pod dohledem, můžete zůstat u auta, je přeci Vaše :-)